Zakres usług prawnych

Nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksowe usługi prawne w Jaśle i Rzeszowie dla firm i klientów indywidualnych. Obsługa i doradztwo prawne dla klientów w siedzibie kancelarii prawnej jest prowadzone po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Prawo Pracy

Wspieramy pracodawców w rozwiązywaniu sporów pracowniczych, z pracownikami obecnymi i byłymi, z Inspekcją Pracy, ZUS-em oraz innymi urzędami publicznymi w ramach obsługi procesowej.

Prawo Rodzinne

W ramach prawa rodzinnego i opiekuńczego realizujemy doradztwo prawne i prowadzimy sprawy o ustalenie, zaprzeczenie ojcostwa, ograniczenie, przywrócenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Prawo Spadkowe

Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, dochodzenie należnego zachowku, zniesienie współwłasności, dochodzenie roszczeń na podstawie testamentu, przejęcia majątku.

Prawo Karne

Kancelaria prawna z siedzibą w Jaśle i Rzeszowie świadczy usługi prawne z zakresu prawa karnego w postępowaniu karnym, karno-skarbowym oraz wykroczeń. Zajmujemy się obroną:

  • podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym
  • oskarżonych w postępowaniu sądowym
  • skazanych w postępowaniu wykonawczym

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw o przestępstwa drogowe, spowodowanie wypadków komunikacyjnych pod wpływem alkoholu, środków odurzających oraz w stanie nietrzeźwości.

Występujemy w roli pełnomocnika pokrzywdzonych. Zajmujemy się również obroną sprawców wypadków drogowych.

Prowadzimy również sprawy o przestępstwa przeciwko: